Salvați

Raportează acest job

Contabil general

 8 -  12 / zi
Aplicația se încheie: noiembrie 23, 2029
Aplicați acum

Prezentare generală a postului

  • Data publicării
    noiembrie 11, 2022
  • Salariu oferit
  • Data expirării
    noiembrie 23, 2029
  • Experiență
    4 ani
  • Industrie
    Bănci
  • Calificare
    Diplomă de licență
  • Nivelul carierei
    Ofițer

Descrierea postului

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur?

Responsabilități cheie
  • Fiți implicat în fiecare etapă a ciclului de proiectare a produsului, de la descoperire la predarea către dezvoltator și testarea acceptării utilizatorului.
  • Colaborarea cu BA, managerii de produs și echipele tehnice pentru a conduce proiectarea produsului
  • Menținerea calității procesului de proiectare și asigurarea faptului că, atunci când proiectele sunt transpuse în cod, acestea reflectă cu exactitate specificațiile de proiectare.
  • Estimarea precisă a biletelor de proiectare în timpul sesiunilor de planificare.
  • Contribuiți la sesiunile de schițe care implică non-designeri Creați, modificați și mențineți produsele UI, inclusiv fișierele de schițe, ghidurile de stil, prototipurile de înaltă fidelitate, specificațiile de microinteracțiune și bibliotecile de modele.
  • Asigurați-vă că alegerile de design sunt bazate pe date, identificând ipotezele care trebuie testate în fiecare sprint și colaborați cu analiștii din echipa dvs. pentru a planifica sesiuni moderate de testare a utilizabilității.
  • Proiectați interfețe de utilizator receptive perfecte din punct de vedere al pixelilor și înțelegeți că adoptarea modelelor comune de interfață este mai bună pentru UX decât reinventarea roții
  • Prezentați-vă munca în cadrul sesiunilor Show & Tell.
Competențe și experiență
  • Aveți cel puțin 3 ani de experiență în calitate de designer de produs.
  • Aveți experiență în utilizarea Sketch și InVision sau Framer X
  • Aveți experiență anterioară de lucru într-un mediu agile - gândiți-vă la sprinturi de două săptămâni.
  • Sunteți familiarizat cu utilizarea Jira și Confluence în fluxul dvs. de lucru